Moda i Uroda

Wywiad z Kasią :)

Hejka

Tu Viola ♥

Dzisiaj dla was wywiad z Kasią - autorką bloga o kosmetykach. Jej twórczość możecie zobaczyć na: www.juststayclassy.com :)

 

 

Viola: Dlaczego zdecydowałaś się prowadzić bloga?

Kasia: Chciałam dzielić się z ludźmi opiniami o kosmetykach, które wypróbowałam, aby świadomiej i łatwiej mogli decydować po jakie produkty sięgnąć.

 

V: Czym zajmujesz się na codzień?

K: Pracuję, studiuję i zajmuję się domem. To tak w skrócie. Zajęcia większości znane, myślę że nie ma sensu się o nich więcej rozpisywać :)

 

 

V: Jakie jest twoje hobby?

K: Mam wiele zainteresowań, ale mogę wymienić takie dwa podstawowe hobby: fotografia i grafika komputerowa. Przyznam szczerze, że ta pierwsza zeszła w ostatnim czasie na drugi plan z racji moich obowiązków domowych i zawodowych. Właściwie od jakiegoś czasu fotografuję tylko produkty do postów na bloga :) Grafika komputerowa jest mi obecnie bardzo bliska, ponieważ w wolnym czasie zajmuję się tworzeniem szablonów na blogi z platformy blogger.com
 

 

V: Czym chciałabyś dzielić się z ludźmi na swoim blogu?

K: Chcę przekazać posiadaną przeze mnie wiedzę o kosmetykach. Sama przy okazji cały czas się rozwijam i ciągle dowiaduję się coś nowego w tej dziedzinie.

 

 

V:Kiedy zaczęła się twoja przygoda z blogiem? Miałaś ich więcej?

K:Moja przygoda z aktualnym blogiem zaczęła się w styczniu 2013 roku. Kilka lat wcześniej posiadałam taki typowy blog nastolatki (można by określić go jako lifestylowy) na Onecie :)

 

V: Dzięki za udzielenie wywiadu :) Zapraszam na bloga Kasi gdzie możecie podziwać jej twórczość.

 

POZDRO

Viola♥♥♥